Webhosting

Čo je webhosting

Webhosting predstavuje prenájom miesta a služieb na webovom serveri. Medzi bežné služby patrí možnosť využívať skriptovacie jazyky, databázy, e-mailové schránky, prípadne ďalšie súvisiace služby.

Aby boli vaše webové stránky ľahko a rýchlo dostupné širokej verejnosti, musia byť umiestnené na výkonnom webovom serveri. Webový server je permanentne pripojený na vysokorýchlostný Internet a sprostredkúva prístup návštevníkov na vaše webové sídlo.

Webové stránky je možné prevádzkovať na vlastnom serveri alebo si diskový priestor prenajať na serveri poskytovateľa.

Výhody využívania webhostingu

  • Nižšie náklady
    Pri prenájme webhostingových služieb výrazne ušetríte a zbavíte sa starostí spojených s kúpou a inštaláciou vlastného servera a jeho ďalšou údržbou.
  • Profesionálne služby
    Vďaka dlhoročnej  praxi ponúka webhosting optimálne podmienky na prevádzku. Využívate kvalitné stabilné a vysokorýchlostné pripojenie k internetu, zálohovanie konektivity, non stop dohľad, požiarnu ochranu strojov, garanciu dostupnosti a ďalšie služby.

Vyberte si z našej ponuky

Keďže pre našich klientov dodávame webové stránky a aplikácie, ktoré sa bez webhostingu nezaobídu, rozhodli sme sa ponúkať ho ako doplnkovú službu. Snažíme sa tak vyjsť v ústrety všetkým, ktorí nemajú čas alebo znalosti potrebné na vybavenie webhostingu. Prezrite si našu ponuku webhostingu